Kuchenka Beko FSM 57300 GW biały (7786986767)
Beko FSM 57300 GW biały biały stal nierdzewna |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko FSM 57300 GW biały
BEKO Kuchnia BEKO FSM57300GW Biały | 1 499 zł |
Kuchnia BEKO FSM57300GW | 1 499 zł |
Kuchenka Beko FSM57300GW | 1 683 zł |
Kuchnia BEKO FSM57300GW | 1 499 zł |
Beko FSM 57300 GW to kuchenka elektryczna bez dużego obciążenia zbędnymi funkcjami, wyposażona w cztery palniki „pod osłoną” z ceramiki szklanej oraz wbudowany piekarnik z oświetleniem halogenowym.
Podstawowa funkcjonalność
Powierzchnia witroceramiczna pieca składa się z dwóch pól po 14 cm każde (o mocy 1,2 kW każde) oraz duetu dużych palników o średnicy 18 cm (o mocy 1,7 kW). Model posiada podstawową funkcjonalność w zakresie gotowania na palnikach elektrycznych. W osobnej linii producent zadbał o wskazanie ciepła resztkowego palników, co minimalizuje ryzyko poparzenia.
Gotowanie w piekarniku
Piec w konstrukcji pieca posiada dwa elementy grzejne, które mogą pracować osobno lub w ścisłej współpracy. Jeśli chcesz upiec kurczaka z chrupiącą skórką, z pomocą przychodzi tryb grilla elektrycznego. Funkcjonalność piekarnika uzupełnia wbudowany wentylator systemu konwekcyjnego. Komora piekarnika jest sterowana dwoma przełącznikami obrotowymi po bokach przedniego panelu. Regulator po lewej stronie pozwala wybrać jeden z 7 programów gotowania, a po prawej ustawić temperaturę wewnątrz szafki.
Czyszczenie piekarnika parowego
Technologia czyszczenia parą SteamShine pomaga uporać się z uporczywym zabrudzeniem „wewnątrz” piekarnika. Znaczenie tej funkcji polega na zmiękczeniu tłuszczu i resztek jedzenia na ściankach wewnętrznej przegródki za pomocą podgrzanej wody, którą najpierw należy przelać do blachy do pieczenia. Przewagą konkurencyjną pieca jest przystępna cena z kompletem wszystkich niezbędnych funkcji do gotowania w domu.
Modyfikacje Beko FSM 57300 GW
Ceny na Beko FSM 57300 GW |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 57300 GW biały | od 1 499 zł | 5 oferty | ||
Beko FSM 57300 GX stal nierdzewna | od 1 499 zł | 14 oferty |