Kuchenka Beko FSE 52320 DWD biały (7786982123)
Beko FSE 52320 DWD biały biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko FSE 52320 DWD biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko FSE52320DWD Kuchnia gazowo-elektryczna HWBEKKMA52320DD | 1 199 zł |
Kuchnia BEKO FSE52320DWD | 1 100 zł |
BEKO FSE52320DWD AGDW-KUCH-BEK-058 | 1 254 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna BEKO FSE52320DWD | 1 249 zł |
Kuchnia gazowa Beko FSE52320DWD 7786982123 | 1 249 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Beko FSE 52320 DWD
Ceny na Beko FSE 52320 DWD |
---|---|---|---|---|
Beko FSE 52320 DWD biały | od 1 050 zł | 13 oferty | ||
Beko FSE 52320 DXD stal nierdzewna | od 1 249 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →