Kuchenka mikrofalowa Bosch FFL 023MS2 czarny
Zdjęcia 4 |
Bosch FFL 023MS2 |
|
Kuchenka mikrofalowa reprezentuje kolekcję urządzeń Serie 2 - to niezawodne urządzenie gospodarstwa domowego firmy Bosch, które ma niski koszt i stanie się niezawodnym pomocnikiem w codziennych zadaniach. Objętość piekarnika to 20 litrów, a średnica szklanego stołu obrotowego to 27 cm Ogólnie jest to dość standardowy rozmiar dla kilkuosobowej rodziny, który pozwala na podgrzanie kilku porcji jedzenia na raz .
Model oferuje do wyboru 5 poziomów mocy o maksymalnej mocy 800 watów. Nawiasem mówiąc, maksymalna moc jest również przeznaczona do samooczyszczania urządzenia: należy wlać trochę wody do pojemnika, włożyć go do kuchenki mikrofalowej i uruchomić program czyszczenia. Powstała para zmiękcza zaschnięte resztki jedzenia oraz krople tłuszczu i oleju, dzięki czemu komora wewnętrzna jest znacznie łatwiejsza do czyszczenia z brudu.
Dodatkowo Bosch FFL 023MS2 otrzymał 7 automatycznych programów AutoPilot: 4 do rozmrażania i 3 do grzania. W takim przypadku wystarczy określić wagę produktów – AutoPilot samodzielnie dobierze optymalną kombinację czasu i mocy, a także wyłączy urządzenie na koniec procesu. Przycisk „Ulubione” umożliwia zapisanie ustawień, dzięki czemu nie trzeba ich za każdym razem wprowadzać ponownie.
A po włączeniu trybu QuickStart kuchenka mikrofalowa zacznie pracować z maksymalną mocą przez 30 sekund bez żadnych dodatkowych ustawień. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wygodny panel sterujący z czujnikami, obrotowym przełącznikiem i wyświetlaczem, oświetlenie LED o minimalnym zużyciu prądu oraz zabezpieczenie przed dziećmi, które blokuje przyciski i zapobiega ich przypadkowemu wciśnięciu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch FFL 023MS2 czarny
Wszystkie ceny 17 →Bosch Serie | 2 FFL023MS2 | 569 zł |
Bosch Kuchenka mikrofalowa FFL023MS2 HWBOSMGE023MS20 | 596 zł |
Bosch Serie 2 FFL023MS2 AGDW-MIK-BOS-033 | 599 zł |
Bosch Kuchenka mikrofalowa FFL023MS2 110027 | 614 zł |
Bosch FFL023MS2 | 596 zł |