Kuchenka mikrofalowa Beko MOC 20100 WFB biały
Beko MOC 20100 WFB |
Kolor | | Pojemność | 20 l | Moc | 700 W | Elementy sterujące | pokrętła | Talerz obrotowy | | Średnica talerza | 245 mm | Poziomów mocy | 5 | Funkcje | rozmrażanie | Otwieranie | w bok (w lewą stronę) | Otwieranie drzwi | uchwyt | Powłoka wewnętrzna | emalia | Wymiary (WxSxG) | 24.3x44.6x33 cm | Data dodania do E-Katalog | luty 2023 |
|
Kuchenka mikrofalowa Beko należy do segmentu budżetowego, więc jej cechy są raczej skromne. Ma jednak wszystko, czego potrzebujesz do codziennych zadań związanych z podgrzewaniem żywności. Tym samym dostępnych jest 5 poziomów mocy mikrofal o maksymalnej wartości 700 W, timer do maksymalnie 30 minut oraz funkcja rozmrażania półproduktów. Sterowanie jest dość proste i intuicyjne: istnieją tylko dwa pokrętła do ustawiania mocy i czasu.
Pojemność Beko MOC 20100 WFB jest również skromna - objętość komory roboczej wynosi 20 litrów. Dzięki temu kuchenka mikrofalowa nie zajmie dużo miejsca w kuchni. Wewnątrz zamontowany jest standardowy talerz obrotowy o średnicy 245 mm, który obraca się podczas pracy urządzenia, zapewniając tym samym równomierne ogrzewanie. Oświetlenie wewnętrzne pozwala kontrolować proces gotowania bez otwierania drzwi. A powłoka emaliowa gwarantuje trwałość i niezawodność podczas aktywnego, codziennego użytkowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Beko - MOC20100WFB - kuchenka mikrofalowa 5 poziomów mocy 20 Litrów 700 W KOMPAKTOWY I PRAKTYCZNY: Kuchenka mikrofalowa Beko o pojemności 20 litrów, można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu dzięki... więcejnowoczesnej, kompaktowej konstrukcji
ŚWIATŁO WEWNĘTRZNE: Światło wewnętrzne pozwala mieć oko na gotowanie i zapobiec przepełnieniu żywności podczas gotowania
FUNKCJA DEFROST: Łatwe rozmrażanie dzięki naszej funkcji automatycznego rozmrażania. Oznacza to, że będziesz musiał tylko raz wprowadzić mrożonki, ponieważ wychodzą rozmrożone i gotowe
TIMER: 30-minutowy zegar z dźwiękowym ostrzeżeniem o zakończeniu gotowania. pokrętła temperatury i mocy są obrotowe i intuicyjne
WYSOKA MOC: Moc kuchenki mikrofalowej wynosi 700W, dzięki czemu wyniki są optymalnie osiągane. 5 poziomów mocy dla większej elastyczności w kuchni
WYSOKA JAKOŚĆ: Linia Fighter Beyond Beko charakteryzuje się wysoką estetyką, antypoślizgowymi stopami i stabilną szklaną płytą obrotową 245 mm Amazon.pl
Złóż skargę | | 354 zł | | |
|
| Beko Kuchnia mikrofalowa MOC20100WFB HWBEKMBM20100WF | | 348 zł | | |
|
| Beko MOC20100WFB AGDW-MIK-BEK-031Beko MOC20100WFB - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | | 285 zł | | |
|
| Beko Kuchnia mikrofalowa MOC20100WFB 123269Beko Kuchnia mikrofalowa MOC20100WFB Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 348 zł | | |
|
| Beko MOC20100WFBAutomatyczny dobór czasu:nie;Dodatkowe informacje:oświetlenie halogenowe, sygnał dźwiękowy zakończenia pracy;Funkcje dodatkow... więceje:timer;Opcje podstawowe:gotowanie, podgrzewanie, rozmrażanie;Grill:nie;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:biały;Liczba poziomów mocy:6;Moc mikrofal:700 W;Oświetlenie wnętrza:tak;Pojemność:20 l;Grill:brak;Metoda otwierania drzwi:w bok - w lewą stronę;Sterowanie:mechaniczne;System rozchodzenia się mikrofal:z pojedynczego źródła ;Średnica płyty obrotowej:24,5 cm;Talerz obrotowy:tak;Waga:10,5 kg;Wariantowanie - seria:Beko MOC20100*FB;Wykończenie wnętrza:emaliowane;Głębokość:32,5 cm;Szerokość:45,2 cm;Wysokość:26,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim OleOle.plZłóż skargę | | 285 zł | | |
Modyfikacje Beko MOC 20100 WFB
Ceny na Beko MOC 20100 WFB |
---|
| Beko MOC 20100 WFB biały | | od 256 zł | 13 oferty |
| Beko MOC 20100 SFB srebrny | | od 329 zł | 3 oferty |
Dynamika cen dla Beko MOC 20100 WFB biały