Kuchenka mikrofalowa Severin MW 7885 biały
Zdjęcia 7 |
Severin MW 7885 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin MW 7885 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Kuchenka mikrofalowa Solo kuchenka mikrofalowa do rozmrażania i po | 469 zł |
Severin MW 7885 AGDW-MIK-SVN-052 | 346 zł |
Kuchenka mikrofalowa Severin Severin MW 7885 | 346 zł |
Severin, Kuchenka mikrofalowa MW 7885, 17l | 347 zł |
Kuchenka mikrofalowa Severin MW 7885 17l MW7885 | 347 zł |
SEVERIN Kuchenka mikrofalowa do rozmrażania i podgrzewania analogowa kuche | 498 zł |
Modyfikacje Severin MW 7885
Ceny na Severin MW 7885 |
---|---|---|---|---|
Severin MW 7885 biały | od 346 zł | 6 oferty | ||
Severin MW 7886 czarny | od 324 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →