Lodówka Samsung RB38C602DSA srebrny (RB38C602DSA/EF)
Zdjęcia 11 |
Samsung RB38C602DSA srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RB38C602DSA srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RB38C602DSA/EF Grand + Metalowy grafit | 3 199 zł |
Samsung Samsung RB38C602DSA Grand + Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi | 3 199 zł |
Lodówka SAMSUNG RB38C602DSA AI No Frost 203cm Metaliczny grafit | 3 199 zł |
Lodówka SAMSUNG RB38C602DSA No Frost 203cm Metaliczny grafit | 3 500 zł |
Lodówka SAMSUNG RB38C602DSA AI No Frost 203cm Metaliczny grafit | 3 199 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB38C602DSA I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 3 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →