Lodówka Samsung RB38T603FWW biały
Zdjęcia 5 |
Samsung RB38T603FWW biały biały srebrny |
|
Jest to cichy, wydajny i funkcjonalny model, który jest w stanie utrzymać świeżość żywności znacznie dłużej niż zwykle. System chłodzenia All Around działa w trybie wielowątkowym. Oznacza to, że dostawa chłodu realizowana jest dla każdej półki osobno. Zimne powietrze swobodnie krąży między produktami na półkach. Lodówka Samsung RB38T603FWW wykorzystuje koncepcję przestrzeni wewnętrznej SpaceMax.
Schowek ma zwiększoną pojemność, z zastrzeżeniem kompaktowych wymiarów walizki. Agregat chłodniczy ceniony jest za możliwość długotrwałego przechowywania produktów o krótkim okresie przydatności do spożycia. Strefa Optimal Fresh+ zapewnia najniższą możliwą temperaturę, w której nie dochodzi do zamarzania. W pojemniku Humidity Fresh+ można dodatkowo regulować stopień wilgotności, co pozytywnie wpływa na trwałość ziół, jagód i owoców z warzywami. Aby system chłodzenia był wydajny i jednocześnie bardzo cichy, w modelu zastosowano sprężarkę inwerterową. Pojemność układu chłodniczego wystarcza do zamrożenia 12 kg żywności dziennie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung RB38T603FWW biały
Wszystkie ceny 7 →Lodówka Samsung RB38T603FWW | 2 899 zł |
Lodówka Samsung RB38T603FWW | 2 899 zł |
Lodówka Samsung Rb38T603Fww 385L No Frost Spacemax | 2 899 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB38T603FWW biała lodówka wolnostojąca | 2 759 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB38T603FWW I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 739 zł |
Lodówka Samsung Rb38T603Fww 385L No Frost Spacemax | 2 699 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB38T603FWW biała lodówka wolnostojąca | 2 759 zł |
Modyfikacje Samsung RB38T603FWW
Ceny na Samsung RB38T603FWW |
---|---|---|---|---|
Samsung RB38T603FWW biały | od 2 699 zł | 7 oferty | ||
Samsung RB38T603FSA srebrny | od 2 599 zł | 7 oferty |