Lodówka Samsung RF48A400EB4 czarny
Zdjęcia 9 |
Samsung RF48A400EB4 czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RF48A400EB4 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung RF48A400EB4 Lodówka Multidoor Slim Technologia Twin Coolin | 4 499 zł |
Lodówka SAMSUNG RF48A400EB4 EO Side By Side No Frost 179.3cm Grafitowa sta | 4 499 zł |
Samsung RF48A400EB4 Pełny No Frost 179,3cm Komora świeżości Grafitowa Stal | 4 499 zł |
Lodówka SAMSUNG RF48A400EB4 EO Side By Side No Frost 179.3cm Grafitowa sta | 4 499 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →