Lodówka Samsung RS68A884CB1 czarny (RS68A884CB1/EF)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Samsung RS68A884CB1 czarny |
|
Zamrażarka może pełnić funkcję komory lodówki.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS68A884CB1 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Samsung RS68A884CB1 Side by Side 178 cm Czarna | 6 499 zł |
Samsung Samsung RS68A884CB1, Side by Side, SpaceMax™, 634 l RS68A884CB1/EF | 6 999 zł |
Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF Side by Side No frost 178cm Grafitowa stal | 6 999 zł |
Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF Side by Side No frost 178cm Grafitowa stal | 6 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →