Lodówka Samsung Family Hub RF65A977FSG grafit
Zdjęcia 5 |
Samsung Family Hub RF65A977FSG grafit |
|
Tworzenie notatek graficznych i tekstowych. Utwórz listę zakupów. Kalendarz wydarzeń. Zobacz zawartość lodówki na wyświetlaczu. Przesyłanie obrazu ze smartfona na wyświetlacz lodówki. Sterowanie innymi urządzeniami gospodarstwa domowego przez Wi-Fi.
Duży ekran dotykowy. Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu. Wyświetl zawartość multimedialną na wyświetlaczu.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Family Hub RF65A977FSG grafit
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Chłodziarko-Zamrażarka Samsung rf65a977fsg | 15 999 zł |
Lodówka Samsung Family Hub RF65A977FSG French Door 182,5 cm Czarna | 12 499 zł |
Lodówka side by side Samsung RF65A977FSG | 15 499 zł |
Lodówka SAMSUNG RF65A977FSG EF Family Hub Side by Side No frost 182.5cm Gr | 12 499 zł |
Lodówka SAMSUNG RF65A977FSG EF Family Hub Side by Side No frost 182.5cm Gr | 12 499 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →