Холодильник Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт
Відео 1Фото 5 |
Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт |
|
Відділення Flex Zone з регулюванням температури від 0 до 7 ℃.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1/EF Grafitowa stal | 10 399 zł |
Samsung Samsung RS6HA8891B1, Side by Side, SpaceMax™, 614 l RS6HA8891B1/EF | 9 839 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1 EF Family Hub Side by Side AI No frost 178cm G | 9 839 zł |
Samsung RS6HA8891B1 Pełny No Frost 178cm Dystrybutor wody Grafitowa Stal | 9 839 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1 EF Family Hub Side by Side AI No frost 178cm G | 9 499 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →