Lodówka Samsung Family Hub RS6HA8891B1 grafit
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Samsung Family Hub RS6HA8891B1 grafit |
|
Komora Flex Zone z regulacją temperatury od 0 do 7 ℃.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Family Hub RS6HA8891B1 grafit
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1/EF Grafitowa stal | 10 399 zł |
Samsung Samsung RS6HA8891B1, Side by Side, SpaceMax™, 614 l RS6HA8891B1/EF | 9 839 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1 EF Family Hub Side by Side AI No frost 178cm G | 9 839 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8891B1 EF Family Hub Side by Side No frost 178cm Graf | 9 839 zł |
Samsung RS6HA8891B1 Pełny No Frost 178cm Dystrybutor wody Grafitowa Stal | 9 839 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →