Lodówka Samsung RS66A8100S9/EF stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Samsung RS66A8100S9/EF stal nierdzewna grafit stal nierdzewna |
|
Zamrażarka może pracować w trybie chłodzenia. sprężarka inwerterowa. Kostkarka do lodu.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS66A8100S9/EF stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka side by side Samsung RS66A8100S9 | 4 499 zł |
Lodówka SAMSUNG RS66A8100S9 EF Side by Side No frost 178cm Srebrna | 3 835 zł |
Lodówka SAMSUNG RS66A8100S9 EF Side by Side No frost 178cm Srebrna | 3 739 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RS66A8100S9 | 4 489 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Samsung RS66A8100S9/EF
Ceny na Samsung RS66A8100S9/EF |
---|---|---|---|---|
Samsung RS66A8100B1/EF grafit | od 3 979 zł | 5 oferty | ||
Samsung RS66A8100S9/EF stal nierdzewna | od 3 739 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →