Lodówka Samsung RF48A401EB4 czarny
Zdjęcia 6 |
Samsung RF48A401EB4 czarny czarny srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RF48A401EB4 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung RF48A401EB4 Lodówka Multidoor Slim Technologia Twin Coolin | 4 809 zł |
Lodówka SAMSUNG RF48A401EB4 EO Side by Side No Frost 179.3cm Grafitowa sta | 4 799 zł |
Lodówka SAMSUNG RF48A401EB4 EO Side by Side No Frost 179.3cm Grafitowa sta | 4 842 zł |
Lodówka SAMSUNG RF48A401EB4 EO Side by Side No Frost 179.3cm Grafitowa sta | 4 800 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RF48A401EB4 Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 4 899 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RF48A401EB4 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 4 842 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RF48A401EB4 Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 4 899 zł |
Modyfikacje Samsung RF48A401EB4
Ceny na Samsung RF48A401EB4 |
---|---|---|---|---|
Samsung RF48A401EB4 czarny | od 4 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung RF48A401EM9 srebrny | od 4 589 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →