Lodówka Samsung Grand+ RB38C605CWW biały
Zdjęcia 11 |
Samsung Grand+ RB38C605CWW biały biały grafit |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Grand+ RB38C605CWW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung Grand + RB38C605CWW Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-FiMonitoruj i oszczędzaj zużycie energii w lodówkach z wbudowanym modułem Wi-Fi. AI Energy w aplikacji SmartThings* pozwala na łatwe sprawdzenie zużycia energii w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie. Po wybraniu AI Saving Mode aplikacja sama zoptymalizuje* zużycie energii, tak aby zużywać jej nawet do 15% mniej. Optymalizacja ta b... więcejazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania. *Zmiany temperatury mogą wpłynąć na stan przechowywanych w lodówce produktów. Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 3 039 zł |
Samsung RB38C605CWW Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgotności BSystem automatycznego odszraniania chłodziarki:tak OleOle.plZłóż skargę | 3 039 zł |
Samsung RB38C605CWW Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgotności BAutomatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 039 zł |
Seria Samsung Grand+Porównaj w tabeli →
od 3 039 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 379 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 429 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 799 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 959 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 269 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 299 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 269 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 099 zł
dwukomorowa, bez No Frost, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 500 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 4 000 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 599 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 599 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 349 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 499 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 699 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 183.5x59.5x65.8 cm
od 3 500 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 300 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
Modyfikacje Samsung Grand+ RB38C605CWW
Ceny na Samsung Grand+ RB38C605CWW |
---|---|---|---|---|
Samsung Grand+ RB38C605CWW biały | od 3 039 zł | 3 oferty | ||
Samsung Grand+ RB38C605CB1 grafit | od 3 300 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 272 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, dozownik, kontrola internetowa, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 299 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 300 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 499 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 256 l, zamrażarka 104 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu A++, poziom hałasu 41 dB, 201.8x59.5x66 cm
od 2 589 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 263 l, zamrażarka 104 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 34 dB, 202.7x59.6x67.8 cm
od 3 200 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 255 l, zamrażarka 106 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, szuflada na warzywa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 200x60x66.3 cm
od 2 916 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu A++, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 000 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 249 l, zamrażarka 106 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szuflada na warzywa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203.5x59.5x66.3 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 069 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 929 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm