Lodówka Samsung Grand+ RB34C775CS9 srebrny
Zdjęcia 11 |
Samsung Grand+ RB34C775CS9 srebrny grafit srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Grand+ RB34C775CS9 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung Grand+ RB34C775CS9 Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi 1Monitoruj i oszczędzaj zużycie energii w lodówkach z wbudowanym modułem Wi-Fi. AI Energy w aplikacji SmartThings* pozwala na łatwe sprawdzenie zużycia energii w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie. Po wybraniu AI Saving Mode aplikacja sama zoptymalizuje* zużycie energii, tak aby zużywać jej nawet do 15% mniej. Optymalizacja ta b... więcejazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania. *Zmiany temperatury mogą wpłynąć na stan przechowywanych w lodówce produktów. Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 3 499 zł |
Lodówka Samsung RB34C775CS9Lodówka Samsung Grand+ RB34C775CS9 340l 185,3 cm pełny No Frost SpaceMax Grand+ RB34C775CS9 Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi 1,85 m 340 l. AI Energy - nawet o 15% mniej zużycia energii. Optimal Fresh+ - dwukrotnie dłuższa świeżość i elastyczność przechowywania. All-Around Cooling - równomierne chłodzenie. Metal Cooling - minimalna utrata zimna... więcej. Pełny No Frost - lodówka bez szronu i lodu NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Lodówka wolnostojąca Kolor: Szczotkowana stal nierdzewna Pojemność chłodziarki: 230l Pojemność zamrażarki: 114l NoFrost All-Around Cooling Funkcja PowerCool & PowerFreeze Klasa energetyczna: C Oświetlenie: LED Głośność: 35 dBa Wyświetlacz wewnętrzny Alarm otwartych drzwi SpaceMax Wysokość: 185,3 cm Szerokość: 59,5 cm Zużywa nawet do 15% mniej energii** AI Energy - inteligentne zarządzanie zużyciem energii z aplikacją SmartThings Monitoruj i oszczędzaj zużycie energii w lodówkach z wbudowanym modułem Wi-Fi. AI Energy w aplikacji SmartThings* pozwala na łatwe sprawdzenie zużycia energii w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie. Po wybraniu AI Saving Mode aplikacja sama zoptymalizuje* zużycie energii, tak aby zużywać jej nawet do 15% mniej. Optymalizacja ta bazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania. *Zmiany temperatury mogą wpłynąć na stan przechowywanych w lodówce produktów. *Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account. **Wyniki testu pochodzą z porównania ustawionej fabrycznie temperatury z włączonym trybem oszczędzania AI do temperatury bez trybu oszczędzania AI. Poszczególne wyniki mogą się różnić. *Na podstawie wewnętrznego testu dziennego zużycia energii (24 godziny) z RF85B97A1 w poniższych warunkach. 1. Warunki cieplne: temp. 25℃ / wilgotność 50% / temp. zadana w lodówce: 2℃, w zamrażarce: -19℃, CoolSelect+: tryb zamrażarki. 2. Wzorce otwierania i zamykania drzwi (24 h): ① 8 godzin z otwieranymi i zamykanymi drzwiami (lodówka: 24 razy, zamrażarka - lewa i prawa: 4 razy i ② 16 godzin bez otwierania drzwi. Zmiany temeperatury mogą wpłynąć na stan produktów przechowywanych w lodówce. Przed włączeniem trybu oszczędzania AI sprawdź, co masz w lodówce i zamrażarce. Pamiętaj, że samo włączenie trybu zapisywania AI nie aktywuje automatycznie algorytmu zapisywania**. SmartThings wyświetli powiadomienie przed aktywacją algorytmu zapisywania zarówno w „trybie maksymalnym”, jak i „trybie niestandardowym Maxelektro.plZłóż skargę | 3 849 zł |
Samsung RB34C775CS9 Pełny No Frost 185,3cm Szuflada z kontrolą wilgotnościSystem automatycznego odszraniania chłodziarki:tak OleOle.plZłóż skargę | 3 269 zł |
Samsung RB34C775CS9 Pełny No Frost 185,3cm Szuflada z kontrolą wilgotnościAutomatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 269 zł |
Seria Samsung Grand+Porównaj w tabeli →
od 3 039 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 379 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 429 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 799 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 959 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 299 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 269 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 099 zł
dwukomorowa, bez No Frost, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 269 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 349 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 499 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 500 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 4 000 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 599 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 599 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 183.5x59.5x65.8 cm
od 3 500 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 699 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 699 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
Modyfikacje Samsung Grand+ RB34C775CS9
Ceny na Samsung Grand+ RB34C775CS9 |
---|---|---|---|---|
Samsung Grand+ RB34C775CB1 grafit | od 3 379 zł | 10 oferty | ||
Samsung Grand+ RB34C775CS9 srebrny | od 3 269 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 379 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 439 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 499 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, szklany, kontrola internetowa, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 2 390 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 234 l, zamrażarka 107 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu A++, poziom hałasu 36 dB, 186x59.5x68.2 cm
od 3 600 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu D, poziom hałasu 37 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 663 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 234 l, zamrażarka 107 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, szuflada na warzywa, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 186x59.5x68.2 cm
od 3 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 101 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu E, poziom hałasu 41 dB, 186x59.5x65 cm
od 3 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 190 l, zamrażarka 110 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 186x59.5x67.5 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 190 l, zamrażarka 110 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 186x59.5x67.5 cm
od 3 159 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 226 l, zamrażarka 96 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu C, poziom hałasu 37 dB, 186.5x59.5x63.5 cm
od 2 999 zł
dwukomorowa, bez No Frost, chłodziarka: 218 l, zamrażarka 103 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 186x60x66.5 cm