Lodówka Samsung BeSpoke RB34C7B5E12 biały
Zdjęcia 11 |
Samsung BeSpoke RB34C7B5E12 biały |
|
Możliwość stylizacji za pomocą ozdobnych paneli.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BeSpoke RB34C7B5E12 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung Bespoke RB34C7B5E12 Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-FiBespoke RB34C7B5E12 Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi 1,85m, 344 l Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 3 509 zł |
Samsung Bespoke RB34C7B5E12 pełny No Frost 185,3cm Szuflada z kontrolą wilSystem automatycznego odszraniania chłodziarki:tak OleOle.plZłóż skargę | 3 579 zł |
Lodówka Bespoke Samsung Rb34C7B5E12 Nofrost 344L Wifi 60Cm Białe SzkłoLodówka Bespoke Samsung RB34C7B5E12 NoFrost 344l WiFI 60cm Białe szkło W chłodziarce na ściankach często tworzy się szron. W tym modelu jest on automatycznie... EmpikZłóż skargę | 3 799 zł |
Samsung Bespoke RB34C7B5E12 pełny No Frost 185,3cm Szuflada z kontrolą wilAutomatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 579 zł |
Seria Samsung BeSpoke (panel dekoracyjny)Porównaj w tabeli →
od 3 000 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 939 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 228 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu E, poziom hałasu 37 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 899 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu B, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 849 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 289 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu A, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 999 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 898 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, kontrola internetowa, zużycie prądu D, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 699 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu A, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 849 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 228 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), półka na butelki, szklany, zużycie prądu A+, zużycie prądu F, poziom hałasu 37 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 3 839 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu A, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 099 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 699 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 579 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szuflada na warzywa, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 789 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szuflada na warzywa, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 4 289 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu A, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 2 969 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 276 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 3 509 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, szklany, kontrola internetowa, zużycie prądu E, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 2 799 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 112 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
od 8 489 zł
French-door, dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 487 l, zamrażarka 187 l, 2 obiegi, komora wilgotności, dozownik, kostkarka do lodu, kontrola internetowa, zużycie prądu E, poziom hałasu 38 dB, 177.8x90.8x73 cm
od 4 269 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 273 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, komora Multi Zone, półka na butelki, szklany, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 203x59.5x65.8 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 644 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, szklany, zużycie prądu D, poziom hałasu 37 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 1 340 zł
dwudrzwiowa, bez No Frost, chłodziarka: 198 l, zamrażarka 66 l, zużycie prądu A+, poziom hałasu 39 dB, 180x55x55.7 cm
od 8 699 zł
Side-by-side, dwukomorowa, bez No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 389 l, zamrażarka 225 l, 2 obiegi, dozownik, kostkarka do lodu, kontrola internetowa, zużycie prądu F, poziom hałasu 36 dB, 178x91.2x71.6 cm
od 2 175 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 231 l, zamrażarka 104 l, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, zużycie prądu E, poziom hałasu 39 dB, 191.2x59.6x67.8 cm
od 652 zł
dwudrzwiowa, bez No Frost, chłodziarka: 95 l, zamrażarka 14 l, zużycie prądu F, poziom hałasu 40 dB, 85x55x58 cm
od 2 074 zł
dwudrzwiowa, full No Frost, chłodziarka: 235 l, zamrażarka 96 l, 2 obiegi, komora wilgotności, zużycie prądu E, poziom hałasu 38 dB, 200x60X59.2 cm
od 1 899 zł
dwukomorowa, bez No Frost, chłodziarka: 261 l, zamrażarka 111 l, komora świeżości (komora zero), zużycie prądu A+, poziom hałasu 39 dB, 201.1x59.5x65.5 cm
od 2 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 305 l, zamrażarka 108 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu A++, zużycie prądu E, poziom hałasu 40 dB, 203x70x67 cm
od 3 199 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 330 l, zamrażarka 108 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu E, poziom hałasu 40 dB, 203x70x67 cm
od 3 379 zł
dwukomorowa, full No Frost, inwerterowy, chłodziarka: 230 l, zamrażarka 114 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, kontrola internetowa, zużycie prądu C, poziom hałasu 35 dB, 185.3x59.5x65.8 cm
od 1 509 zł
dwukomorowa, bez No Frost, chłodziarka: 197 l, zamrażarka 111 l, zużycie prądu F, poziom hałasu 39 dB, 176x59.5x66.3 cm
od 2 198 zł
dwukomorowa, full No Frost, chłodziarka: 238 l, zamrażarka 86 l, 2 obiegi, komora świeżości (komora zero), komora wilgotności, półka na butelki, zużycie prądu F, poziom hałasu 39 dB, 200x59.5x59 cm