Lodówka Gorenje NRK 6182 PS4 szary (20002937)
Zdjęcia 3 |
Gorenje NRK 6182 PS4 szary biały szary |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 6182 PS4 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje NRK 6182 PS4 lodówko-zamrażarka/NoFrostPlus/BigBox/HolidayMode/Low | 2 438 zł |
Lodówka GORENJE NRK6182PS4 | 1 999 zł |
Lodówka Gorenje NRK6182PS4 NRK 6182PS4 | 1 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6182PS4 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6182PS4 | 1 947 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 6182 PS4
Ceny na Gorenje NRK 6182 PS4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6182 PW4 biały | od 1 899 zł | 2 oferty | ||
Gorenje NRK 6182 PS4 szary | od 1 947 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →