Lodówka Samsung RB38T603FSA srebrny
Zdjęcia 6 |
Samsung RB38T603FSA srebrny biały srebrny |
|
Ta lodówka charakteryzuje się lakonicznym designem i nowoczesnym wyposażeniem. Atrakcyjna fasada ze stali nierdzewnej wskazuje na wysoką niezawodność agregatu chłodniczego. Za drzwiami komór roboczych znajdują się wygodne półki i pojemne szuflady. Komora lodówki wyposażona jest w strefy świeżości i wilgotności. Można w nich bezpiecznie przechowywać wszelkie warzywa, owoce, a także mięso i ryby.
Odpowiednio dobrany mikroklimat nie pozwoli na zepsucie produktów przed czasem. Lodówka Samsung RB38T603FSA jest wyposażona w nowoczesną sprężarkę typu inwerter. Urządzenie napędowa może jednocześnie obsługiwać dwa obwody cyrkulacyjne. Jeden wymiennik ciepła usuwa ciepło z lodówki, a drugi współpracuje z zamrażarką. Dzięki temu możliwe staje się dostosowanie trybów chłodzenia w szerokim zakresie wartości i ogólnie zwiększa się niezawodność agregatu chłodniczego. Komory robocze wykorzystują wydajny i wydajny system chłodzenia All-Around. Napływ zimna odbywa się osobno dla każdej półki. To jedno z najlepszych rozwiązań do wydajnego i wydajnego odprowadzania ciepła z produktów. Lodówka pozwoli oszczędnie, niezawodnie i wydajnie przechowywać zapas żywności dla całej rodziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung RB38T603FSA srebrny
Wszystkie ceny 6 →Lodówka Samsung RB38T603FSA | 2 999 zł |
Lodówka Samsung Rb 38T603Fsa No Frost 385 L | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB38T603FSA - Użyj kodu PL50 – Płać mniej ! | 2 979 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB38T603FSA I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 999 zł |
Lodówka Samsung Rb 38T603Fsa No Frost 385 L | 2 599 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB38T603FSA - Użyj kodu PL50 – Płać mniej ! | 2 979 zł |
Modyfikacje Samsung RB38T603FSA
Ceny na Samsung RB38T603FSA |
---|---|---|---|---|
Samsung RB38T603FWW biały | od 2 699 zł | 7 oferty | ||
Samsung RB38T603FSA srebrny | od 2 599 zł | 6 oferty |