Lodówka Samsung RF65A967622 czarny
Zdjęcia 14 |
Samsung RF65A967622 czarny |
|
Podwójne drzwi lodówki z prezentacją żywności.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RF65A967622 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SAMSUNG RF65A967622 EO Side by Side No Frost 182.5cm Czarna | 11 879 zł |
Samsung RF65A967622 Pełny No Frost 185,3cm Dystrybutor wody Czarny | 11 879 zł |
Lodówka SAMSUNG RF65A967622 EO Side by Side No Frost 182.5cm Czarna | 11 879 zł |
Lodówka Side By Side Samsung Rf65A967622 Nofrost | 12 499 zł |
Samsung RF65A967622 Pełny No Frost 185,3cm Dystrybutor wody Czarny | 11 879 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →