Lodówka Beko RCSA 300K40 WN biały
Zdjęcia 7 |
Beko RCSA 300K40 WN biały |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko RCSA 300K40 WN biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko RCSA300K40WN - lodówka kombinowana 291 litrów Statyczny Klasa energet | 2 039 zł |
BEKO Lodówka BEKO RCSA300K40WN 181.3cm Biały | 1 449 zł |
Beko Chłodziarko-zamrażarka RCSA300K40WN HWBEKLK2D300K4W | 1 549 zł |
Lodówka Beko RCSA300K40WN 7520720032 | 1 649 zł |
Lodówka BEKO RCSA300K40WN 181.3cm Biała | 1 449 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Beko RCSA 300K40 WN
Ceny na Beko RCSA 300K40 WN |
---|---|---|---|---|
Beko RCSA 300K40 WN biały | od 1 449 zł | 14 oferty | ||
Beko RCSA 300K40 GN grafit | od 1 800 zł | 4 oferty | ||
Beko RCSA 300K40 SN srebrny | od 1 699 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →