Lodówka Beko RCNT 375I40 XBN srebrny (8700000794)
Zdjęcia 5 |
Beko RCNT 375I40 XBN srebrny czarny srebrny |
|
Technologia HarvestFresh - specjalne oświetlenie symuluje cykl słoneczny, który dłużej zatrzymuje witaminy w owocach i warzywach.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko RCNT 375I40 XBN srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka kombinowana BEKO RCNT375I40XBN szara 4837 | 2 504 zł |
Beko Chłodziarko-zamrażarka RCNT375I40XBN HWBEKLK2D375I4X | 2 199 zł |
Beko Chłodziarko-zamrażarka RCNT375I40XBN 110433 | 2 199 zł |
Chłodziarko-zamrażarka BEKO RCNT375I40XBN - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka BEKO RCNT375I40XBN | 2 281 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Beko RCNT375I40XBN 60 cm | 2 149 zł |
Modyfikacje Beko RCNT 375I40 XBN
Ceny na Beko RCNT 375I40 XBN |
---|---|---|---|---|
Beko RCNT 375I40 GBN czarny | od 2 499 zł | 1 oferta | ||
Beko RCNT 375I40 XBN srebrny | od 1 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →