Lodówka Whirlpool ADN 221 stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Whirlpool ADN 221 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool ADN 221 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool ADN 221/2 - lodówka Wolnostojący Stal nierdzewna Prosty 2-14 C R | 4 723 zł |
Witryna chłodnicza WHIRLPOOL ADN 221/1S | 4 232 zł |
Whirlpool ADN221 AGDW-CHLW-WHI-001 | 3 966 zł |
Witryna chłodnicza przemysłowa WHIRLPOOL ADN221/2 | 3 599 zł |
Whirlpool ADN 221/1S 202,5cm | 3 599 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →