Lodówka Whirlpool W7X 81I W biały (859991648890)
Zdjęcia 12 |
Whirlpool W7X 81I W biały biały stal nierdzewna |
|
Lodówka Whirlpool to niedrogi, ale przestronny i łatwy w obsłudze model, odpowiedni dla rodziny składającej się z 3 do 5 osób. Jest również dość łatwy w utrzymaniu, ponieważ posiada technologię No Frost. Zmniejsza ilość wilgoci, a tym samym zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu, dzięki czemu nie trzeba ręcznie rozmrażać ani lodówki, ani zamrażarki. Aby pracować wydajniej, czujniki 6th Sense stale skanują temperaturę i reagują na zmiany, dostosowując ją.
Gdy temperatura wzrośnie, alarm powiadomi Cię, pomagając zapobiec zepsuciu się żywności. Przydatna będzie także funkcja szybkiego zamrażania. Użyj tej opcji, jeśli dodasz do zamrażarki dużo świeżej żywności. W takim przypadku temperatura spadnie o 10 stopni poniżej wartości minimalnej, aby szybko zamrozić żywność, zachowując jej wartości odżywcze. Całkowita objętość Whirlpool W7X 81I W wynosi 335 litrów, a w środku znajduje się wszystko, co potrzebne do umieszczenia produktów i odpowiedniego zorganizowania przestrzeni.
W komorze chłodziarki znajdują się 4 półki wykonane z wytrzymałego szkła, tacki na jajka, półki boczne do umieszczenia butelek oraz pojemnik Fresh Box+ z kontrolą wilgotności do przechowywania owoców i warzyw. Zamrażarka składa się z trzech komór. FreshBox 0° zapewnia również idealne warunki do przechowywania delikatnej żywności, takiej jak mięso i ryby. Kolejną przydatną opcją jest możliwość zawieszenia drzwi. Możesz wybrać, w jaki sposób będą się otwierać, biorąc pod uwagę układ i cechy kuchni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool W7X 81I W biały
Wszystkie ceny 6 →WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL W7X 81I W Biały | 2 349 zł |
Lodówka Whirlpool W7X 81I W 859991648890 | 2 249 zł |
Lodówka WHIRLPOOL W7X 81I W No frost 191.2cm Biała | 1 800 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL W7X 81 IW Wyceny Indywidualne (22) 877 77 | 2 248 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W7X81IW. I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL W7X 81 IW Wyceny Indywidualne (22) 877 77 | 2 248 zł |
Modyfikacje Whirlpool W7X 81I W
Ceny na Whirlpool W7X 81I W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W7X 81I W biały | od 1 800 zł | 6 oferty | ||
Whirlpool W7X 81I OX stal nierdzewna | od 2 349 zł | 6 oferty |