Lodówka Whirlpool W7X 82I OX stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Whirlpool W7X 82I OX stal nierdzewna |
|
Dwukomorowa lodówka uzupełniła linię Whirlpool W7 w 2022 roku. Seria ta łączy w sobie rozwiązania klasy standard, natomiast samo urządzenie można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań rynkowych. Zastosowano tu więc progresywną sprężarkę inwerterową, która zwiększa ogólną niezawodność urządzenia, pomaga obniżyć poziom hałasu podczas pracy (do 39 dB) oraz zużycie energii. Tak więc przez rok ciągłej pracy lodówka Whirlpool W7X 82I OX powinna nakręcić na liczniku 252 kWh, co odpowiada klasie E zgodnie z nowym oznaczeniem (jest to odpowiednik A ++ według starej klasyfikacji).
Model o wymiarach 191x60x68 cm ma pojemność 335 litrów, aw dolnej części obudowy znajduje się 104-litrowa zamrażarka. Podzielona jest na 3 szuflady, w tym szufladę górną, co zapewnia łatwy dostęp do najbardziej poszukiwanych produktów mrożonych. W zamrażarce można zamrozić do 10 kg dziennie, a jeśli występują problemy ze światłem, chłód w środku powinien trwać do 14 godzin. Lodówka o pojemności 231 litrów posiada strefy świeżości i wilgotności, trzy otwarte półki, 4 kieszenie w drzwiach i energooszczędne oświetlenie LED. Istotne jest również to, że obie komory urządzenia nie wymagają ręcznego rozmrażania (system Full No Frost), a do wygodnego sterowania przewidziano wewnętrzny panel dotykowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool W7X 82I OX stal nierdzewna
Wolna instalacja lodówka kombinowana Whirlpool - mróz bez lodu - W7X 82I O | 3 134 zł |
Whirlpool W7X 82I OX Pełny No Frost 191,2cm Szuflada z kontrolą wilgotnośc | 1 799 zł |
Lodówka Whirlpool W7X 82I OX NoFrost Oświetlenie LED Cool Breeze 335l Inox | 2 299 zł |
Whirlpool W7X 82I OX Pełny No Frost 191,2cm Szuflada z kontrolą wilgotnośc | 1 899 zł |