Холодильник Indesit LI8 S2E K чорний
Фото 4 |
Indesit LI8 S2E K чорний 2021 ріксенсорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI8 S2E K чорний
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EK1 HWINDLK2D8S2EK1 | 1 849 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E K 189cm Czarna | 1 799 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EK1 127188 | 1 849 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E K 189cm Czarna | 1 799 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EK1 127188 | 1 849 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Indesit LI8 S2E K
Ціни на Indesit LI8 S2E K |
---|---|---|---|---|
Indesit LI8 S2E W білий | від 1 695 zł | 8 пропозицій | ||
Indesit LI8 S2E X нержавіюча сталь | від 1 899 zł | 9 пропозицій | ||
Indesit LI8 S2E K чорний | від 1 699 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →