Холодильник Indesit LI8 S2E X нержавіюча сталь
Фото 4 |
Indesit LI8 S2E X нержавіюча сталь 2021 ріксенсорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI8 S2E X нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 HWINDLK2D8S2EX1 | 1 899 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 129600 | 1 899 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 129600 | 1 899 zł |
Модификації Indesit LI8 S2E X
Ціни на Indesit LI8 S2E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI8 S2E W білий | від 1 695 zł | 5 пропозицій | ||
Indesit LI8 S2E X нержавіюча сталь | від 1 899 zł | 3 пропозиції | ||
Indesit LI8 S2E K чорний | від 1 699 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →