Lodówka Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna 2021 rokdotykowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 HWINDLK2D8S2EX1 | 1 899 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E X 188.9cm Srebrna | 2 100 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 129600 | 1 899 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E X 188.9cm Srebrna | 2 100 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EX1 129600 | 1 899 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Indesit LI8 S2E X
Ceny na Indesit LI8 S2E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI8 S2E W biały | od 1 695 zł | 8 oferty | ||
Indesit LI8 S2E K czarny | od 1 699 zł | 12 oferty | ||
Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna | od 1 899 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →