Lodówka Indesit LI8 S2E K czarny
Zdjęcia 4 |
Indesit LI8 S2E K czarny 2021 rokdotykowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI8 S2E K czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EK1 HWINDLK2D8S2EK1 | 1 849 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E K 189cm Czarna | 1 799 zł |
Indesit Chłodziarko-zamrażarka LI8S2EK1 127188 | 1 849 zł |
Indesit LI8 SN2E K Zamrażarka No Frost 188,9cm Czarny | 1 699 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S2E K 189cm Czarna | 1 799 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Indesit LI8 S2E K
Ceny na Indesit LI8 S2E K |
---|---|---|---|---|
Indesit LI8 S2E W biały | od 1 695 zł | 8 oferty | ||
Indesit LI8 S2E K czarny | od 1 699 zł | 12 oferty | ||
Indesit LI8 S2E X stal nierdzewna | od 1 899 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →