Lodówka Whirlpool W5 711E OX stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Whirlpool W5 711E OX stal nierdzewna 2020 rokW5 biały stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W5 711E OX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool W5 711E OX 1 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 308 l Szary | 3 067 zł |
WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL W5711EOX1 Inox | 1 879 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E OX1 HWWHRLK2D5711X1 | 1 749 zł |
Lodówka Whirlpool W5 711E OX 1 859991607150 | 1 799 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka W5 711E OX1 56554 | 1 749 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Whirlpool W5 711E OX
Ceny na Whirlpool W5 711E OX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 711E W biały | od 1 509 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool W5 711E OX stal nierdzewna | od 1 399 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →