Холодильник MPM 125-CZ-08/E білий
Фото 3 |
MPM 125-CZ-08/E білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 125-CZ-08/E білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka MPM 125-CZ-08/E 115cm Biała | 889 zł |
Lodówka MPM 125-CZ-08/E 115cm Biała 125-CZ-08-E | 889 zł |
MPM MPM-125-CZ-08/E 115cm Biały | 889 zł |
MPM MPM-125-CZ-08/E 115cm Biały | 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka MPM-125-CZ-08/E - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 899 zł |
Mpm Mpm-125-cz-08/e Combi Fridge Przezroczysty 129 Liters / EU Plug AGDMPM | 1 181 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →