Холодильник MPM 563-SBS-14 нержавіюча сталь
MPM 563-SBS-14 нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 563-SBS-14 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka MPM-563-SBS-14/N Side by Side No Frost 177cm Inox | 2 900 zł |
Lodówka MPM-563-SBS-14/N Side by Side No Frost 177cm Inox MPM-563-SBS-14 N | 2 799 zł |
Lodówka Side By Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N inox - DARMOWY PACZKO | 2 899 zł |
Chłodziarko-zamrażarka MPM MPM-563-SBS-14/N I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 899 zł |
Mpm Mpm-563-sbs-14/n American Fridge Przezroczysty 439 Liters / EU Plug | 3 952 zł |
Lodówka Side By Side MPM-563-SBS-14/N inox | 3 340 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →