Холодильник MPM 112-CJ-16/AA нержавіюча сталь
MPM 112-CJ-16/AA нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 112-CJ-16/AA нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Chłodziarko-zamrażarka MPM-112-CJ-16/AA HWMPMLK1112CJ16 | 786 zł |
Lodówka MPM 112-CJ-16/AA jednodrzwiowa 84 cm Szara | 699 zł |
Lodówka MPM 112-CJ-16/AA 84cm Srebrna | 717 zł |
MPM Chłodziarko-zamrażarka MPM-112-CJ-16/AA 68784 | 855 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →