Холодильник MPM 30-MBS-06 чорний
MPM 30-MBS-06 чорний 2022 рікбез морозилки |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 30-MBS-06 чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L HKMPMLO30MBS | 800 zł |
Lodówka MPM 30-MBS-06 53cm Czarna | 700 zł |
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L 119480 | 862 zł |
Lodówka MPM 30-MBS-06 53cm Czarna | 700 zł |
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L 119480 | 800 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →