Lodówka MPM 30-MBS-06 czarny
MPM 30-MBS-06 czarny 2022 rokbez zamrażarki |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 30-MBS-06 czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L HKMPMLO30MBS | 800 zł |
Lodówka MPM 30-MBS-06 53cm Czarna | 700 zł |
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L 119480 | 862 zł |
Lodówka MPM 30-MBS-06 53cm Czarna | 700 zł |
MPM Chłodziarka (minibar) czarna szklany front MPM-30-MBS-06L 119480 | 800 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →