Lodówka MPM 563-SBS-14 stal nierdzewna
MPM 563-SBS-14 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 563-SBS-14 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka MPM-563-SBS-14/N Side by Side No Frost 177cm Inox | 2 900 zł |
Lodówka MPM-563-SBS-14/N Side by Side No Frost 177cm Inox MPM-563-SBS-14 N | 2 799 zł |
Lodówka Side By Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N inox - DARMOWY PACZKO | 2 899 zł |
Chłodziarko-zamrażarka MPM MPM-563-SBS-14/N I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 899 zł |
Mpm Mpm-563-sbs-14/n American Fridge Przezroczysty 439 Liters / EU Plug | 3 952 zł |
Lodówka Side By Side MPM-563-SBS-14/N inox | 3 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →