Lodówka MPM 87-CZ-15 czarny
MPM 87-CZ-15 czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 87-CZ-15 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM Lodówka MPM 87-CZ-15 Czarny | 799 zł |
Lodówka MPM 87-CZ-15 85cm Czarna | 799 zł |
Lodówka z zamrażalnikiem MPM MPM-87-CZ-15 Czarna | 1 086 zł |
Lodówka MPM 87-CZ-15 85cm Czarna MPM-87-CZ-15 | 799 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →