Lodówka Electrolux LNT 7ME36 K2 czarny
Zdjęcia 6 |
Electrolux LNT 7ME36 K2 czarny biały czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LNT 7ME36 K2 czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36K2 Nofrost 201cm Czarna szkło | 3 799 zł |
Lodówka Electrolux LNT7ME36K2 | 3 749 zł |
Electrolux LNT7ME36K2 Inteligentny No Frost 201cm Szuflada z kontrolą wilg | 3 799 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36K2 Nofrost 201cm Czarna szkło 925993550 | 3 799 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36K2 Nofrost 201cm Czarna szkło | 3 799 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Electrolux LNT 7ME36 K2
Ceny na Electrolux LNT 7ME36 K2 |
---|---|---|---|---|
Electrolux LNT 7ME36 G2 biały | od 3 779 zł | 11 oferty | ||
Electrolux LNT 7ME36 K2 czarny | od 3 749 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →