Lodówka Electrolux ELT 9VE52 M0 czarny (925 993 455)
Zdjęcia 8 |
Electrolux ELT 9VE52 M0 czarny czarny stal nierdzewna |
|
Multizone z regulacją temperatury od 5°C do -3°C.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux ELT 9VE52 M0 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52M0 Side by Side No frost 190cm Czarna | 9 000 zł |
Electrolux Lodówka MultiSwitch 900 190 cm ELT9VE52M0 | 9 013 zł |
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52M0 Side by Side No frost 190cm Czarna | 9 000 zł |
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52M0 Side by Side No frost 190cm Czarna | 9 000 zł |
Modyfikacje Electrolux ELT 9VE52 M0
Ceny na Electrolux ELT 9VE52 M0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux ELT 9VE52 M0 czarny | od 9 000 zł | 4 oferty | ||
Electrolux ELT 9VE52 U0 stal nierdzewna | od 8 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →