Lodówka Electrolux LNT 7ME36 G2 biały
Zdjęcia 5 |
Electrolux LNT 7ME36 G2 biały biały czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LNT 7ME36 G2 biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Lodówka Cooling 360° 800 MultiSpace 201 cm LNT7ME36G2 | 4 408 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36G2 Nofrost 201cm Biała szkło | 3 999 zł |
ELECTROLUX LNT7ME36G2 Biała NoFrost 925993551 | 3 999 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36G2 Nofrost 201cm Biała szkło | 3 999 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNT7ME36G2 Nofrost 201cm Biała szkło 925993551 | 3 999 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Electrolux LNT 7ME36 G2
Ceny na Electrolux LNT 7ME36 G2 |
---|---|---|---|---|
Electrolux LNT 7ME36 G2 biały | od 3 779 zł | 11 oferty | ||
Electrolux LNT 7ME36 K2 czarny | od 3 749 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →