Okap Electrolux LFG 716 X stal nierdzewna (942 051 017)
Zdjęcia 4 |
Electrolux LFG 716 X stal nierdzewna |
|
Wydajny i nowoczesny w pełni zabudowany okap kuchenny z odsysaniem obwodowym i obsługą systemu automatycznego sterowania Hob2Hood - płyty kompatybilne z tą technologią mogą automatycznie włączać się i regulować wydajność okapu, w zależności od tego, ile palników i przy jakiej mocy są używane w danym momencie. Okap kuchenny Electrolux LFG 716 X jest wyposażony w mocny silnik 250 W.
Wygodny dotykowy panel sterowania zapewnia trzy standardowe tryby wydajności (do 580 m³/h) oraz jeden dodatkowy tryb intensywny (700 m³/h). W zależności od wybranego trybu poziom generowanego hałasu mieści się w zakresie 54-67 dB. W systemie oświetleniowym zastosowano jasne lampy LED o niskim zużyciu energii. Po wyjęciu z pudełka system filtracji tego modelu zapewnia klasyczny filtr przeciwtłuszczowy, ale dodatkowo użytkownik może również zainstalować filtr węglowy model ECFFB01, który jest potrzebny do uruchomienia okapu w trybie recyrkulacji. Model prezentowany jest na rynku w trzech kolorach (czarny, biały, stal nierdzewna), co pozwala dobrać rozwiązanie do istniejącego wnętrza kuchennego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux LFG 716 X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 19 →Electrolux LFG716X - Okap Kuchenny Wbudowany 54 cm Stal nierdzewna | 2 499 zł |
Okap ELECTROLUX LFG716X Srebrny | 1 409 zł |
Electrolux Okap zintegrowany Hob2Hood® 700 54 cm LFG716X | 1 508 zł |
Okap ELECTROLUX LFG716X Srebrny | 1 409 zł |
Electrolux LFG716X Srebrny | 1 409 zł |
Modyfikacje Electrolux LFG 716 X
Ceny na Electrolux LFG 716 X |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFG 716 W biały | od 1 519 zł | 17 oferty | ||
Electrolux LFG 716 R czarny | od 1 599 zł | 7 oferty | ||
Electrolux LFG 716 X stal nierdzewna | od 1 385 zł | 20 oferty |