Okap Electrolux LFP 326 FW biały (942 022 684)
Zdjęcia 6 |
Electrolux LFP 326 FW biały 2022 rokSeries 300 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LFP 326 FW biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELECTROLUX LFP326FW Biały | 699 zł |
Electrolux LFP326FW Biały | 699 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326FW Biały 942022684 | 719 zł |
Okap Teleskopowy Electrolux Lfp326Fw 59,8Cm Biały | 699 zł |
Electrolux LFP326FW Biały | 799 zł |
Modyfikacje Electrolux LFP 326 FW
Ceny na Electrolux LFP 326 FW |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW biały | od 699 zł | 7 oferty | ||
Electrolux LFP 326 FB czarny | od 521 zł | 26 oferty | ||
Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa | od 689 zł | 8 oferty | ||
Electrolux LFP 326 S srebrny | od 582 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →