Витяжка Electrolux LFP 326 AS слонова кістка (942 022 682)
Фото 6 |
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка 2022 рікSeries 300 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LFP 326 AS слонова кістка
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELECTROLUX Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański | 699 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański | 699 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański 942022682 | 699 zł |
ELECTROLUX LFP326AS Okap wysuwany PerfectFit z oświetleniem LED, szerokość | 779 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Electrolux LFP 326 AS
Ціни на Electrolux LFP 326 AS |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 689 zł | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 689 zł | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 582 zł | 18 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 521 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →