Okap Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa (942 022 682)
Zdjęcia 6 |
Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa 2022 rokSeries 300 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański | 699 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański | 699 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326AS Szampański 942022682 | 699 zł |
ELECTROLUX LFP326AS Okap wysuwany PerfectFit z oświetleniem LED, szerokość | 779 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Electrolux LFP 326 AS
Ceny na Electrolux LFP 326 AS |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW biały | od 699 zł | 6 oferty | ||
Electrolux LFP 326 FB czarny | od 521 zł | 25 oferty | ||
Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa | od 689 zł | 8 oferty | ||
Electrolux LFP 326 S srebrny | od 594 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →