Okap Teka CNL 6415 Plus
Zdjęcia 4 |
Teka CNL 6415 Plus 2020 rokTotal |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka CNL 6415 Plus
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA OKAP teka CNL 6415 PLUS B Total Czarne szkło | 879 zł |
Okap TEKA CNL 6415 Plus Czarny | 879 zł |
Okap TEKA CNL 6415 PLUS B - 40436822 | 829 zł |
Okap TEKA CNL 6415 Plus Czarny | 879 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →