Okap Teka GFH 73 stal nierdzewna (40446710)
Teka GFH 73 stal nierdzewna Totalwydajny |
|
Okap klasy średniej, przeznaczony do montażu w szafce ściennej. Jest to „starszy” model GFH, jego szerokość wynosi 73 cm.Z założenia jest to model w pełni zabudowany, co zapewnia maksymalną wydajność 756 m3/h. Całość uzupełnia metalowy filtr, opcjonalnie dostępny jest filtr z węglem aktywnym. Tryby pracy - zmiana kierunku i recyrkulacja. Oświetlenie zapewniają lampy halogenowe i jest sterowane suwakiem.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GFH 73 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Okap TEKA GFH 73 Stal nierdzewna | 549 zł |
Okap TEKA GFH 73 Srebrny | 549 zł |
Okap szafkowy (wkład) TEKA GFH 73 | 600 zł |
Okap TEKA GFH 73 Srebrny | 549 zł |
Okap TEKA GFH 73 Srebrny | 549 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →