Okap Teka CNL 6815 Plus stal nierdzewna (40436861)
Teka CNL 6815 Plus stal nierdzewna Totalwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka CNL 6815 Plus stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap TEKA CNL 6815 Plus Srebrny | 700 zł |
Okap TEKA CNL 6815 Plus | 929 zł |
Okap teleskopowy TEKA CNL 6815 Plus | 999 zł |
TEKAOkap CNL 6815 PLUS 40436840 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidu | 899 zł |
TEKA Okap teleskopowy 60cm CNL 6815 PLUS inox 40436840 * - Użyj Kodu TK4 - | 899 zł |
Teka Cnl 6815 Plus Telescopic Hood 60 Cm Szary 40436840 | 990 zł |
TEKAOkap CNL 6815 PLUS 40436840 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidu | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →