Okap Elica Stripe BL/A/90/LX czarny (PRF0100991B)
Zdjęcia 4 |
Elica Stripe BL/A/90/LX czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Stripe BL/A/90/LX czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elica Stripe 90 Design Wandesse schwarz 90 cm PRF0096963 Abzugshaube PRF01 | 1 728 zł |
ELICA Okap ELICA STRIPE BL/A/90 Czarne szkło | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90 Czarny | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90 Czarny | 1 849 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Elica Stripe BL/A/90/LX
Ceny na Elica Stripe BL/A/90/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/90/LX biały | od 1 849 zł | 12 oferty | ||
Elica Stripe BL/A/90/LX czarny | od 1 728 zł | 11 oferty | ||
Elica Stripe IX/A/90/LX stal nierdzewna | od 2 139 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →