Okap Elica Stripe IX/A/90/LX stal nierdzewna (PRF0100993B)
Zdjęcia 4 |
Elica Stripe IX/A/90/LX stal nierdzewna |
|
Szeroki, stylowy i wydajny uchylny okap kuchenny ze sterowaniem dotykowym, szczelinowym zasysaniem i funkcją timera. Posiada zwiększoną szerokość o 90 cm, co umożliwia obsługę niemal każdego modelu płyt elektrycznych i gazowych. Wyposażony w trwały silnik elektryczny o mocy 265 W i zrównoważony wentylator odśrodkowy zapewniający wydajność ssania do 1200 m³/h. Pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony do obsługi lokali o powierzchni do 24 m².
Może pracować w dwóch głównych trybach: wywiew powietrza na zewnątrz pomieszczenia lub recyrkulacja poprzez wymienny filtr z węglem aktywnym (do nabycia osobno). W drugim przypadku filtr węglowy skutecznie zatrzymuje aerozole i pochłania zapachy. Korpus okapu kuchennego Elica Stripe IX/A/90/LX wykonany jest ze stali odpornej na korozję i doskonale komponuje się ze srebrną płytą kuchenną. Przełączanie prędkości i sterowanie timerem odbywa się za pomocą pojemnościowego panelu dotykowego. Za oświetlenie powierzchni roboczej odpowiadają dwie lampy LED (2x2,5 W) o ciepłym odcieniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Stripe IX/A/90/LX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →ELICA Okap ELICA STRIPE IX/A/90 Stal nierdzewna | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 Inox | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 Inox PRF0110515B | 2 139 zł |
Okap ELICA Stripe IX/A/90 | 2 399 zł |
Modyfikacje Elica Stripe IX/A/90/LX
Ceny na Elica Stripe IX/A/90/LX |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe WH/A/90/LX biały | od 1 849 zł | 11 oferty | ||
Elica Stripe BL/A/90/LX czarny | od 1 728 zł | 15 oferty | ||
Elica Stripe IX/A/90/LX stal nierdzewna | od 2 139 zł | 9 oferty |