Витяжка Elica Tube Pro WH/A/43 білий
Elica Tube Pro WH/A/43 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Tube Pro WH/A/43 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica Tube Pro WH MAT/A/43 | 2 999 zł |
Okap przyścienny ELICA TUBE PRO WH MAT/A/43 biały matowy (PRF0090720B) KOD | 2 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA TUBE PRO WH MAT | 2 999 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny ELICA Tube Pro WH MAT/A/43 PRF0090720 | 2 999 zł |
ELICA Okap TUBE PRO WH MAT/A/43 biały mat PRF0090720B * - Z KODem EL10 - R | 2 999 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny ELICA Tube Pro WH MAT/A/43 PRF0090720 | 2 999 zł |
Модификації Elica Tube Pro WH/A/43
Ціни на Elica Tube Pro WH/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube Pro WH/A/43 білий | від 2 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Tube Pro IX/A/43 нержавіюча сталь | від 2 199 zł | 9 пропозицій | ||
Elica Tube Pro BL/A/43 чорний | від 2 999 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →